1 2 3 4 5
MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

SLEVY A BONUSY

Představujeme nový systém bonusů a slev pro naše studenty. Najděte si to pravé.


7 sladkých třešniček výhradně pro naše studenty

 

1. Stálá SLEVA „Věrnostní program“ -250 Kč z ceny kurzovného

platí pro účastníky všech typů večerních kurzů a kurzů pro mládež studující v MK JC

 

Pro účastníky jazykových kurzů, kteří navštěvují nebo někdy v minulosti navštěvovali nějaký jazykový kurz pořádaný jazykovou školou MK jazykové centrum, s.r.o. nebo MK jazykové centrum SK, s.r.o. nabízíme slevu 250 Kč z kurzovného.

 

Tuto slevu můžete uplatnit při objednání a platbě ročního kurzovného a při současném předložení dokladu o zaplacení v minulosti (případně pokud Vás evidujeme v historické databázi studentů). Tuto slevu není možné kombinovat s jinou slevou pokud není u některé slevy uvedeno jinak. Další informace najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách pro kurzy pro veřejnost.

 

2. SLEVA „Student“ -250 Kč z ceny kurzovného

platí pro účastníky všech typů večerních kurzů, neplatí pro specializované kurzy pro mládež typu TEEN

KOMBINOVATELNÁ

Studentům, kteří prokáží, že splňují podmínky řádného denního studia nabízíme slevu 250 Kč z kurzovného. Nárok na slevu mohou studenti prokázat např. platným průkazem ISIC, studentským průkazem.

Tuto slevu můžete uplatnit při objednání a platbě ročního kurzovného. Tuto slevu je možno kombinovat s jinými kombinovatelnými slevami. Další informace najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách pro kurzy pro veřejnost.

 

3. AKCE „Přiveď kamaráda“ – SLEVA -200 Kč za každého!

pro účastníky všech typů večerních kurzů a kurzů pro mládež

KOMBINOVATELNÁ

Pro stávající účastníky našich jazykových kurzů nebo nové zájemce, kteří k zápisu přivedou nového zájemce o studium nabízíme slevu ve výši 200,- Kč.

Tuto slevu můžete uplatnit při objednání a platbě ročního kurzovného a současném objednání a platbě ročního kurzovného přivedeného zájemce (zájemců). Tato sleva se vztahuje na KAŽDÉHO přivedeného zájemce, který v naší jazykové škole v posledních 3 letech nestudoval (např. přivedete deset nových studentů, Vaše sleva je 2000,- Kč, tj. téměř 50% kurzovného). Tuto slevu je možno kombinovat s jinými kombinovatelnými slevami. Další informace najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách pro kurzy pro veřejnost.

 

4. AKCE „Přestupová“ SLEVA -1000 Kč !!! z ceny kurzovného

pro účastníky všech typů večerních kurzů a kurzů pro mládež

Kdokoli, kdo k nám přestoupí z jiné jazykové školy a prokáže (potvrzením o studiu, dokladem o zaplacení, ...), že navštěvoval podobný typ jazykového kurzu, tzn. skupinový kurz pro veřejnost, má nárok na slevu 1000 Kč z kurzovného. Tuto slevu je možné uplatnit pouze v jednom roce studia.

Tuto slevu můžete uplatnit při objednání a platbě ročního kurzovného. Tuto slevu není možné kombinovat s jinou slevou pokud není u některé slevy uvedeno jinak. Další informace najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách pro kurzy pro veřejnost.

 

5. „Rodinné vstupné“ – SLEVA -1000 Kč z ceny kurzovného

platí pro účastníky všech typů večerních kurzů a kurzů pro mládež

Podmínky pro uplatnění slevy:

  • nárok na slevu má jeden ze tří rodinných příslušníků, kteří navštěvují některý z uvedených kurzů. Všichni tři rodinní příslušníci musí navštěvovat kurzy ve stejném školním roce.
  • rodinným příslušníkem se rozumí nejbližší rodina (dcera, syn, manžel, manželka, vnuk, vnučka, bratr, sestra)
  • rodinní příslušníci, kteří uplatnili rodinnou slevu nemají nárok na jinou slevu (mimo akční slevy na audioučebnice a výukový software)
  • slevu lze uplatnit jen při objednání a platbě ročního kurzovného

 

6. AKCE „Každý další jazyk“ - SLEVA -400 Kč z ceny kurzovného

Pro všechny účastníky jazykových kurzů, kteří navštěvují více než jeden kurz, nabízíme slevu 400,- Kč z kurzovného za každý další studovaný jazyk.

 

Tuto slevu můžete uplatnit při objednání a platbě ročního kurzovného. Tuto slevu je možno získat pouze u kurzů typu Standard. Tuto slevu není možné kombinovat s jinou slevou pokud není u některé slevy uvedeno jinak. Další informace najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách pro kurzy pro veřejnost.

 

7. AKCE – SLEVA 30% na audioučebnice a multimediální výukový software

platí pro kteréhokoli našeho studenta, který má uhrazeno kurzovné na školní rok 2008/9, případně s jehož společností máme uzavřenu smlouvu na celý šk. rok

KOMBINOVATELNÁ

Pro účastníky našich jazykových kurzů všech typů nabízíme v období do 31. prosince 2008 výraznou slevu z ceníkových cen výukového softwaru z produkce spřáteleného jazykového vydavatelství Eddica (např. Angličtina/němčina/španělština/francouzština/italština/ruština do ucha (sada 5CD), Obchodní angličtina/němčina/španělština/francouzština/ruština do ucha, Domácí učitel angličtiny/němčiny/španělštiny/francouzštiny ... – aktuální ceny a podrobné informace v kanceláři školy).

 


Poznámka: Slevy označené jako KOMBINOVATELNÁ mohou souhrnně dosáhnout maximální výše 1 000,- Kč. Podmínkou pro uplatnění jakékoli slevy je uhrazení kurzovného ve stanoveném termínu.