1 2 3 4 5
MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

S EUROPASSEM ZA PRACÍ I STUDIEM

Vystavíme vám Europass ve kterémkoli jazyce a zvýšíme tím vaše šance a možnosti na trhu práce v Česku, ale především celé Evropské unii


Od roku 2004 je Česká republika součástí EU. Otevřely se nám tak hranice, možnosti poznání blízkých i vzdálenějších kultur a zvyklostí. Přestože je možno se k projektu "velké Evropy" stavět značně kriticky, týká se skepse především jeho institucionální části. Pozitivní stránky však převažují, a to především v oblasti mnohonásobně zvětšených trhů, včetně trhu práce.    

Vaši mobilitu a možnosti na tomto obrovském trhu hovořícím velkým množstím jazyků zvýší projekt zvaný EUROPASS. Jedná se o první jednotný celoevropský soubor dokladů o vzdělání, osobních kompetencích, jazykových dovednostech, odborné kvalifikaci a pracovních zkušenostech jeho držitele.
Od roku 2005 pomáhá zlepšit komunikaci na evropském trhu práce i v oblasti vzdělávání. Dokumenty Europassu poskytují zaměstnavatelům a vzdělávacím institucím transparentní a přehledný soubor všech relevantních informací o držiteli v jakémkoli jazyce EU. Tím mu usnadňují prezentovat se a poskytnout o sobě informace tak, aby byly správně pochopeny nejen v jeho mateřské zemi, ale především v zahraničí.

MK jazykové centrum je připraveno využít svých dlouholetých zkušeností a týmu odborníků k tomu, aby vám Europass vytvořilo a vystavilo na nejvyšší profesionální úrovni. 

Kliknutím na logo si otevřete, případně stáhněte, informativní brožuru, z níž se dozvíte vše potřebné (formát PDF). V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.