MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Kurzy pro veřejnost

 

Pozor! Studium jazyka je tvrdá práce a běh na dlouhou trať. Kdo vám tvrdí něco jiného, lže nebo netuší! My vám však celou tu dlouhou cestu můžeme zpříjemnit a udělat zajímavou ... 

 

 

 

V případě zájmu o studium ve Skalici je nabídka zde.


 

CERTIFIKÁT JAZYKOVÉ POKROČILOSTI
 

Naši studenti na konci školního roku získávají tento CERTIFIKÁT O DOSAŽENÉM STUPNI JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. Certifikát je výbornou pomůckou při hledání zaměstnání, přesně definovanou položkou do životopisu, formálním potvrzením jazykové úrovně.
Tento certifikát na základě testování vystavujeme osobám, které nejsou našimi studenty za cenu 500,- Kč.


 

Výuka v našich kurzech pro širokou veřejnost probíhá po celý školní rok, resp. od září do června. Ve šk. roce 2020-2021 nabízíme kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a češtiny pro cizince.


Výuka ve většině kurzů probíhá jedenkrát týdně v rozsahu 90 minut. Vyučujeme všeobecný jazyk od začátečníků až po pokročilost blížící se rodilým mluvčím, stejně tak nabízíme kurzy specializované na obchodní, technický, atd. jazyk. Dětské kurzy probíhají jedenkrát týdně 60 minut.
 

Návaznost jednotlivých ročníků je u nás samozřejmostí - nemůže se stát, že by se kurz rozpadl, jak tomu mnohdy bývá, a my vám museli sdělit, že pokračování pro vás nemůžeme zajistit. Dovedeme vás od úplných začátečníků až ke státnici či jiné zkoušce. 
 

Prostupnost. Samozřejmostí je také možnost přestoupit v průběhu školního roku do jiného kurzu v případě, že vám přestal vyhovovat čas konání kurzu nebo z jiných důvodů.  

 

Formy přihlášení: 
Zápis na následující školní rok probíhají vždy celé léto v kanceláři školy nebo e-mailem, poštou, telefonicky. Přihlášky jsou ke stažení v sekci Formuláře nebo Poptávkové formuláře.
Je lépe si dohodnout schůzku předem (tel.: 777 214 672 nebo 777 649 648).

 

Čemu věnovat pozornost a na co si dát pozor při výběru jazykové školy? 

Jazyky se dnes snaží vyučovat kdekdo. Nejsou k tomu potřeba žádné velké investice, mnohdy, bohužel, dokonce ani do vzdělání ... Jakmile se rozhodnete studovat některý ze světových jazyků, rozhodli jste se pro dvojí investici - finanční a časovou. Zřejmě nikdo z nás nechce investovat špatně. K tomu potřebujete informace. Z toho důvodu, a také proto, že jsme si vědomi našich kvalit a jsme maximálně otevření, máme pro vás při výběru jazykové školy několik základních tipů:
 

1. Ptejte se, ptejte se, ptejte se. Pokud nedostanete uspokojivé odpovědi, je to podezřelé.

2. Nenechejte se oklamat zdánlivě nízkou cenou za kurz. Důležitá je cena za vyučovací hodinu, kterou si nechejte sdělit. Jazykové školy mají řadu triků, jak vysokou cenu zamaskovat. Na druhé straně i velmi nízká cena není žádná výhra - obyčejně bude doprovozena velmi nízkou kvalitou.
 

3. Chtějte vědět, kdo vás bude vyučovat, jak probíhá výběr lektorů, jaké je jejich vzdělání a zkušenosti. Je to právě lektor, kdo s vámi bude trávit veškerý čas v kurzu, proto musí být špičkový.
 

4. Chtějte vidět, kde budete studovat - prostředí je pro výsledky studia velmi důležité.
 

5. Chtějte vědět z jakých materiálů a proč právě z nich budete studovat, dále také co se za dané období naučíte. 
 

6. Nechejte si poradit od svých známých a přátel. Jejich dobré zkušenosti a doporučení mají cenu zlata.