MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Aktuální nabídka kurzů

 

NABÍDKA KURZŮ (ROZVRH) NA SEZÓNU 2020-2021

Do všech probíhajících veřejných kurzů se i letos můžete přihlašovat kdykoli v průběhu školního roku (pokud bude ve zvolené skupině volné místo). On-line přihlašování funguje celoročně, kompletní rozpis všech kurzů pro veřejnost najdete v příslušné rubrice (kompletní aktualizovaná základní nabídka na nadcházející školní roku bude k dispozici nejpozději 20. srpna). Najdete zde kurzy pro děti i dospělé, pro různé úrovně znalostí jazyka i kurzy se speciálním zaměřením. Do poznámky v přihlášce nám můžete napsat svá přání a požadavky. Obratem se Vám elektronicky ozveme a upřesníme možnost zařazení do konkrétního kurzu včetně kalkulace aktuální ceny kurzu.

V průběhu roku nám studenti posílají různé náměty a požadavky na otevření specializovaných a různě zaměřených jazykových kurzů. Evidujeme je a aktuálně vypisujeme nové kurzy se zkrácenou dobou trvání.

Sledujte naši nabídku ve vývěskách a na našich stránkách, pište nám své požadavky a my Vám připravíme kurz podle Vašich představ. Jakmile se sejde dostatečný počet studentů, zahájíme výuku.

Děkujeme všem našim studentům, že jste s námi vloni oslavovili 25. výročí založení školy, a těší nás, že Vám můžeme pomoci otevírat cestu do světa jazyků.
 INTENZIVNÍ PŘÍPRAVA NA PRACOVNÍ POHOVOR V ANGLIČTINĚ NEBO NĚMČINĚ

NOVÝ VELMI ÚSPĚŠNÝ KURZ, V NĚMŽ VÁS BĚHEM 5 TÝDNŮ PROVEDEME VŠEMI ÚSKALÍMI PRACOVNÍHO POHOVORU, PSANÍ ŽIVOTOPISU, DALŠÍ KOMUNIKACE S POTENCIÁLNÍM ZAMĚSTNAVATELEM.
TENTO KURZ JE V NAŠÍ STÁLÉ NABÍDCE, NOVÁ SKUPINA SE OTEVÍRÁ KDYKOLI PŘI PŘIHLÁŠENÍ MIN. 4 ZÁJEMCŮ!

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 


 

NABÍDKA KURZŮ (ROZVRH) NA SEZÓNU 2020-2021

 
Přinášíme základní nabídku odpoledních a večerních kurzů pro veřejnost v Hodoníně. Další kurzy budeme vypisovat průběžně podle zájmu.
 
Zahájení výuky v  38. týdnu 2020
Délka výuky 30 týdnů (u většiny kurzů)
Ukončení ročníku: červen 2021
 
Všechny aktuálně nabízené kurzy jsou ve variantě Comfort, tj. 4-6 osob ve skupině a cena je uvedena v podrobnostech o každém jednotlivém kurzu. Kurzy s menším počtem osob (1-3) jsou kalkulovány individuálně.
 
Veškeré smluvní vztahy mezi studentem a jazykovou školou jsou upraveny ve Všeobecných obchodních podmínkách upravujících právní vztahy pro jazykové kurzy pro veřejnost.
 
Pokud si nejste jisti svojí jazykovou úrovní, kontaktujte nás, na základě krátkého pohovoru (případně testu) Vám nabídneme nejvhodnější kurz.
Platba kurzovného musí být uhrazena nejpozději v den zahájení kurzu. Místo ve skupině si rezervujete úhradou kurzovného nebo minimálně zálohovou platbou ve výši 500,- Kč 

Možnosti úhrady kurzu:

Hotově v naší kanceláři, převodem z účtu, vystavení faktury (po dodání fakturačních údajů, splatnost do data zahájení kurzu)

Platba jednorázová  před zahájením kurzu, jednorázová platba je zvýhodněná, tj. je levnější než platba po semestrech.

Platba semestrální = pololetní: polovina před zahájením kurzu, doplatek do konce ledna následujícího roku. Semestrální platba je znevýhodněna cenou o 5% vyšší než je u platby jednorázové.

 
Naši studenti na konci školního roku získávají tento CERTIFIKÁT O DOSAŽENÉM STUPNI JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. Certifikát je výbornou pomůckou při hledání zaměstnání, přesně definovanou položkou do životopisu, formálním potvrzením jazykové úrovně.
(Tento certifikát na základě testování vystavujeme osobám, které nejsou našimi studenty za cenu 500,- Kč.) 
 

MK JAZYKOVÉ CENTRUM JE OD R. 2013 PARTNERSKOU ŠKOLOU AUTORIZOVANÉHO TESTOVACÍHO CENTRA CAMBRIDGESKÝCH ZKOUŠEK - CERTIFIKÁT PARTNERSTVÍ ZDE - COŽ PŘINÁŠÍ ŘADU VÝHOD PRO NAŠE STUDENTY, KTEŘÍ SE ROZHODNOU SKLÁDAT NĚKTERÉ Z CAMBRIDGESKÝCH ZKOUŠEK - info o zkouškách zde.    


Základní rozvrh 2020-2021, Hodonín