MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Nejběžnější typy jazykových kurzů v naší nabídce

 

Individuální výuka

Typ výuky vyhovujicí především časově vytíženým profesionálům, kteří ocení časovou flexibilitu a 100% zaměření obsahu výuky konrétním potřebám. Postup procesu učení je výrazně rychlejší než při skupinové výuce, na druhé straně je zřejmé, že se jedná o nejluxusnější produkt, který je současně nejdražší.
Intenzita výuky se podřizuje přáním a možnostem studenta. 
Obvyklý způsob úhrady kurzovného: 10 vyučovacích hodin předem.

 

Mini skupina

Skupina o velikosti 2-3 studenti, často přátelé nebo partneři, kteří chtějí studovat pouze spolu. Oproti individuální výuce se v této variantě nabízejí  širší možnost konverzace než pouze s lektorem, současně mohou být termíny výuky ještě stále flexibilní, stejně jako obsahová stránka. Výhodou je, že se fixní cena za vyučovací hodinu dělí mezi více osob.
Obvyklá minimální délka trvání kurzu: 1 semestr.

 

Kurzy Comfort

Studium ve skupině 4-6 účastníků. Nejoblíbenější typ kurzu poskytující výborný poměr mezi péčí o individuální potřeby jednotlivých účastníků, rychlým pokrokem a cenou, kterou si může dovolit kdokoli. Tyto kurzy jsou vypisovány v rámci pevného rozvrhu v odpoledních nebo večerních termínech.
Platba je rozdělena po semestrech.


Kurzy Standard

Nejekonomičtější varianta, při níž účastníci platí pouze nebývalých 53,- Kč na vyučovací hodinu, tedy cenu, kterou zcela jistě nikde jinde nenajdete. Daní za takto příznivou cenu je 7-10 účastníků ve skupině. Postup studia je o něco pomalejší než v případě předchozích variant, na druhé straně bývá ve skupinách vynikající atmosféra a vznikají přátelství na celý život. 
Od sezóny 2013-2014 je možno i v tomto typu kurzu platbu rozdělit na semestry.

 

Skype výuka

Tento nejmodernější druh kurzu je určen těm, kdo chtějí nebo potřebují studovat buď v teple domova, nebo třeba na druhém konci světa. Z technického vybavení potřebujete pouze připojení k Internetu, software Skype, který je ke stažení zcela zdarma, sluchátka a mikrofon, a ideálně také webovou kameru. Jedná se o vyváženou a stále oblíbenější metodu výuky, při níž je zajištěn rozvoj všech jazykových dovedností. Další výhodou je také to, že lektor může být rodilý mluvčí, u nějž opět není důležité, kde se v danou chvíli nachází. Cenově je tento typ kurzu na stejné úrovni jako standardní individuální výuka.  

 

Polointenzivní nepobytové kurzy

Tento typ využívá velké množství studentů pro jejich variabilitu a všestrannost. Jsou ideálním prostředkem ke shrnutí učiva, rychlé oživení pozapomenutých struktur, přípravu na zkoušky či obchodní cesty. Obsah výuky se vždy staví podle úrovně a potřeb studentů. Tyto kurzy nabízíme většinou v termínech pátek-neděle v intenzitě podle přání klienta. 

 

Intenzivní nepobytové kurzy

Kurzy určené studentům, kteří nechtějí nebo nemohou navštěvovat celoroční kurz, a kteří potřebují rychle získat základy jazyka nebo se rychle dostat na vyšší úroveň. Obvyklý režim výuky je 3-5 vyučovacích hodin denně, pondělí-pátek. Kurzy probíhají v naší jazykové škole. Cena je kalkulována podle počtu účastníků. 

 

Intenzivní pobytové kurzy

Z důvodu velké dávky informací v krátkém čase se jedná o fyzicky a psychicky náročné kurzy, které jsou však velmi oblíbené a účinné, protože "ponoření" do studia mimo domov a pracoviště je dokonalé. Vždy volíme atraktivní místa pobytu, takže tyto kurzy bývají dobrou kombinací výuky a odpočinku. Obvykle vyučujeme 8 vyučovacích hodin v každém z pěti nebo šesti dnů (což při výuce v běžném kurzu jedenkrát týdně pokryje téměř půl roku výuky). Při výuce zbývá dostatek času na aktivní odpočinek jako je jízda na koni, wellness, turistika, atd. 

 

Saturday Morning Fever

Neboli "horečka sobotního rána". Občasná sobotní dopolední setkávání jsou určena milovníkům jazyka a dobré snídaně, probíhají pokaždé v jiné sestavě, pokaždé s jiným lektorem, vždy jsou naplněny konverzací bez učebnic, pohodou a dobrou náladou. Termíny konání bývají vyhlašovány vždy na semestr dopředu, daný termín se uskuteční vždy, když jsou přihlášeni minimálně 4 účastníci.