MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Jazykový audit

 

 

Co je jazykový audit

Cílem jazykového auditu je rychle a přesně stanovit jazykové znalosti jednotlivých pracovníků podle mezinárodně uznávaných pravidel.


Proč potřebujete jazykový audit

 • Z jakéhokoli důvodu potřebujete vědět, jaká je jazyková vybavenost Vašich zaměstnanců.
   
 • Chcete zahájit jazykové vzdělávání ve firmě a potřebujete znát vstupní úroveň (rozdělení do skupin, sledování pokroků....).
   
 • Potřebujete nezávislé hodnocení práce Vašeho dodavatele jazykových kurzů a tím smysluplnosti Vaší investice do vzdělávání.
   
 • Vaši zaměstnanci se vzdělávají na různých místech a Vy jim na to přispíváte, potřebujete tudíž vědět, co vlastně platíte.
   
 • Chcete motivovat zaměstnance na určitém stupni znalostí.


Jak 

Audit se skládá ze dvou částí: 1) standardizovaného testu v trvání 1 hodina, a 2) ústního pohovoru.


Vyhodnocení

Test i pohovor jsou vyhodnoceny podle mezinárodní stupnice podle níž bude i testovaný pracovník zařazen. Hodnotí se následující kategorie: gramatické struktury, slovní zásoba, porozumění mluvenému slovu a plynulost projevu. Vedení podniku dostane k dispozici písemné hodnocení jednotlivců v přehledné tabulce. 


Kde

V prostorách Vaší firmy nebo MK jazykového centra na Nádražním řádku 20 v Hodoníně.


Cena

Kompletní výše popsané testování včetně výstupu pro vedení firmy od 450,- Kč za 1 osobu. Cena se stanovuje individuálně v závislosti na počtu testovaných osob, jazyku, místa provedení, atd. 
Rádi vypracujeme speciální jazykový audit podle Vašich požadavků a přání.