MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Jazyková škola MK JAZYKOVÉ CENTRUM

 

Byla založena v roce 1991 se sídlem v Hodoníně, od roku 1996 máme pobočku ve Skalici na Slovensku. V roce 2008 jsme se přestěhovali do vlastních prostor v předválečné vile, v níž jsme provedli první fázi složité a nákladné rekonstrukce.

 

Zpočátku jsme nabízeli omezený výběr jazyků a typů kurzů. Dnes úspěšně organizujeme široké spektrum jazykových kurzů jak pro veřejnost, tak i pro firmy, od angličtiny a němčiny, přes španělštinu, italštinu, francouzštinu a ruštinu, až po češtinu pro cizince. Organizujeme kurzy pro mládež, dospělé, budoucí maturanty či aspiranty na různé domácí a mezinárodní zkoušky.

 

Naší největší pýchou jsou učitelé, kteří pro nás pracují rádi a dlouhodobě, my zase rádi a dlouhodobě využíváme jejich vzdělání a zkušenosti.

 

Daří se nám udržovat vynikající vztahy se zákazníky, kteří se na nás obracejí kdykoli potřebují, naše vztahy jsou založeny na profesionalitě a vzájemné důvěře. Naši studenti se k nám vracejí jako domů, s úsměvem a přesvědčením, že dostanou to nejlepší, co je možno nabídnout.

 

Budova školy ve SkaliciBudova školy v Hodoníně